Ferie zimowe 2018 już za nami. Przez dwa tygodnie odbywały się różne zajęcia dla dzieci i młodzieży, które prowadzili pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej w Grabowcu.
Zabawy dla dzieci były zróżnicowane: gry planszowe jak warcaby, szachy, zabawa w kalambury, układanie puzzli, gra w Twistera. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia kulinarne: pieczenie pizzy i smażenie faworków. W studio G-Sound nagrywaliśmy piosenki, które można odsłuchać na naszej stronie internetowej. W pierwszym tygodniu ferii zimowych byliśmy w kinie na filmach „Więzień labiryntu” i „Jumanji” oraz na lodowisku w Zamościu.
Drugi tydzień sprzyjał zabawom w plenerze - pojechaliśmy do Dańczypola wozem strażackim. Świeży śnieg umożliwił zjazdy na sankach i inne zabawy. Na zakończenie wycieczki dzieci rozgrzały się gorącą herbatą i zjadły kiełbaskę z grilla. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się wyjazd do chełmskiego aquaparku. Następnego dnia na zajęciach plastycznych robiliśmy maski karnawałowe, ozdabialiśmy salę na zabawę z „Mikołajem”. Powstały również piękne lampiony z makaronu lasagne, plastelinowe postacie, serca na Walentynki oraz wiele innych prac.


POSŁUCHAJ

"Pada Śnieg"

śpiewają: Zuzia Nowoświatłowska, Agnieszka Czechyra, Maja Skrzyńska, Maja Pijajko, Małgorzata Greluk, Witkria Walikowska, Weronika Maziarz, Maja Pijajko i Maja Skrzyńska razem, Maja Skórka,, Julka Surma oraz Dominik Sędłak.


GALERIA

PIERWSZY TYDZIEŃ FERII:

DRUGI TYDZIEŃ FERII:

Wyświetleń: 28

ADRES:

Gminny Ośrodek Kultury w Grabowcu
Rynek 6
22-425 Grabowiec

tel: 84 651 22 38
NIP: 919 000 56 07

E-mail:

Formularz kontaktowy

GODZINY PRACY:

poniedziałek: 8:00 - 16:00
wtorek: 8:00 - 19:00
środa: 8:00 - 16:00
czwartek: 8:00 - 19:00
piątek: 8:00 - 16:00
sobota: 15:00 - 18:00 sala rekreacyjna
*(pierwsza i trzecia sobota miesiąca)
niedziela: 15:00 - 18:00 - Izba Pamięci
*(w dni ustawowo wolne od pracy i pierwszą niedziele miesiąca Izba nieczynna)

*Studio nagrań dostępne jest w pozostałym czasie po wcześniejszej konsultacji.

*wynajem sali widowiskowej jest możliwy w pozostałym czasie po wcześniejszej konsultacji.

BIP

Materiały umieszczone na stronie posiadają prawa autorskie.
Kopiowanie bez zgody właściciela jest zabronione.

Autorami zdjęć z lotu ptaka są:
Kamil Pietnowski,
Tomasz Pedowski.