Rozmiar tekstu

PIKNIK W DAŃCZYPOLU

Festyn „U źródełka” w Dańczypolu, już od 9 lat należy do oferty imprez wakacyjnych, które organizuje Gminny Ośrodek Kultury w Grabowcu. W minioną niedzielę, 9 lipca, urokliwa kotlina, w której bije źródło zapełniła się gwarem i muzyką. Tradycyjnie o godz. 14. 00 została odprawiona Msza Święta a następnie rozpoczęły się występy artystyczne. Na scenie prezentowały się zespoły: OSTROWIACY z gminy Trzeszczany , MOCH-BAND z Mircza, POZYTYWNIE ZAKRĘCENI i KAPELA LUDOWA - GOK Grabowiec, REVOX - gmina Grabowiec.

Zabawę pod gwiazdami poprowadził zespół IMAGE. Zgodnie ze zwyczajem na scenie w Dańczypolu można było popróbować swoich możliwości wokalnych i zmierzyć się z tremą w cyklu „Mikrofon dla każdego”. Dzieci mają tutaj prawdziwy raj - mnóstwo zielonych pagórków, bezpieczeństwo z dala od ruchliwej ulicy, woda do picia w nieograniczonych ilościach. Dla najmłodszych imprezowiczów, atrakcją były  także dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, przejażdżka konno a także zajęcia plastyczne i konkursy.  

O coś dla ciała zadbały panie z KGW Grabowiec Góra i Skomorochy, u których za symboliczną złotówkę można było zjeść coś ciepłego lub coś słodkiego. Festyn w Dańczypolu cieszy się od lat dużym zainteresowaniem, niezależnie od pogody i konkurencyjnych imprez po sąsiedzku. Zatem, do zobaczenia za rok.

K. Sawicka


Wyświetleń: 777

Galeria zdjęć

ADRES:

Gminny Ośrodek Kultury w Grabowcu
Rynek 6
22-425 Grabowiec

tel: 84 651 22 38
NIP: 919 000 56 07

E-mail:

Formularz kontaktowy

GODZINY PRACY:

poniedziałek: 8:00 - 16:00
wtorek: 8:00 - 16:00
środa: 8:00 - 16:00
czwartek: 8:00 - 16:00
piątek: 8:00 - 16:00
niedziela: 14:00 - 17:00
Izba Pamięci (w dni ustawowo wolne od pracy i pierwszą niedziele miesiąca Izba nieczynna)

*Studio nagrań dostępne jest w pozostałym czasie po wcześniejszej konsultacji.

*wynajem sali widowiskowej jest możliwy w pozostałym czasie po wcześniejszej konsultacji.

BIP

Materiały umieszczone na stronie posiadają prawa autorskie.
Kopiowanie bez zgody właściciela jest zabronione.

Autorami zdjęć z lotu ptaka są:
Kamil Pietnowski,
Tomasz Pedowski.