Przedstawiamy Państwu nagranie zrealizowane w naszym studio. Piosenkę pt. "Siwy gołąbeczek" wykonuje zespół Dębinki z Dubienki. Zespół powstał 1997 roku z inicjatywy Gabrieli Poliwczak. Wykonuje piosenki ludowe, biesiadne, patriotyczne oraz kresowe. Nazwa zespołu nawiązuje do nazwy miejscowości.
(nagranie audio: K. Chilewicz, nagranie wideo: Zespoł Dębinki, montaż: D. Kordyś)