Rozmiar tekstu

WYNIKI KONKURSU "WOLNI OD UŻYWEK"

Bardzo przyjemnie zakończyliśmy projekt profilaktyczny zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Grabowcu. We wtorek, 31 sierpnia 2021r., zostały rozdane atrakcyjne nagrody za udział w konkursie profilaktycznym „Wolni od używek”. Konkurs polegał na zaprojektowaniu plakatu profilaktycznego promującego życie bez używek i nałogów. Wręczenia nagród dokonali Przewodniczący GKRPA w Grabowcu Zbigniew Różański i Dyrektor GOK w Grabowcu Dominik Kordyś.

  • Pierwsze miejsce zajął: Aleksander Saluk lat 6
  • Drugie miejsce zajęła: Zuzanna Podleś lat 6
  • Trzecie miejsce zajęła: Iga Podleś lat 8
  • Wyróżniona została Nikola Podleś lat 9

Podziwiamy zaangażowanie małych mieszkańców gminy Grabowiec, doceniamy ich pracę, pomysłowość i podjęcie trudnego ale bardzo ważnego tematu zdrowego trybu życia. Gratulujemy Wam laureaci i mamy nadzieję, że nagrody będą wyjątkowo miłym akcentem na zakończenie wakacji.

przygotowała N. Wiśniewska-Saluk


 

Wyświetleń: 1287

Galeria zdjęć

ADRES:

Gminny Ośrodek Kultury w Grabowcu
Rynek 6
22-425 Grabowiec

tel: 84 651 22 38
NIP: 919 000 56 07

E-mail:

E-Doręczenia:

  • AE:PL-95931-22901-WJWBF-26

 

GODZINY PRACY:

poniedziałek: 8:00 - 16:00
wtorek: 8:00 - 16:00
środa: 8:00 - 16:00
czwartek: 8:00 - 16:00
piątek: 8:00 - 16:00
niedziela (pierwsza i trzecia) : 13:00 - 16:00
Izba Pamięci
(w święta i dni ustawowo wolne od pracy nieczynna)

*Studio nagrań dostępne jest w pozostałym czasie po wcześniejszej konsultacji.

*wynajem sali widowiskowej jest możliwy w pozostałym czasie po wcześniejszej konsultacji.

BIP

Materiały umieszczone na stronie posiadają prawa autorskie.
Kopiowanie bez zgody właściciela jest zabronione.