Bardzo przyjemnie zakończyliśmy projekt profilaktyczny zrealizowany dzięki wsparciu finansowemu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Grabowcu. We wtorek, 31 sierpnia 2021r., zostały rozdane atrakcyjne nagrody za udział w konkursie profilaktycznym „Wolni od używek”. Konkurs polegał na zaprojektowaniu plakatu profilaktycznego promującego życie bez używek i nałogów. Wręczenia nagród dokonali Przewodniczący GKRPA w Grabowcu Zbigniew Różański i Dyrektor GOK w Grabowcu Dominik Kordyś.
Podziwiamy zaangażowanie małych mieszkańców gminy Grabowiec, doceniamy ich pracę, pomysłowość i podjęcie trudnego ale bardzo ważnego tematu zdrowego trybu życia. Gratulujemy Wam laureaci i mamy nadzieję, że nagrody będą wyjątkowo miłym akcentem na zakończenie wakacji.
przygotowała N. Wiśniewska-Saluk