Rozmiar tekstu

ŻYJĘ ŚWIADOMIE

17 marca 2023 w Gminnym Ośrodku Kultury w Grabowcu odbyło się spotkanie w ramach kampanii społecznej "Żyję świadomie". Celem spotkania było szerzenie wiedzy edukacji społecznej i propagowania świadomego stylu życia. W ramach Kampanii prowadzone są wykłady z zakresu medycyny oraz sposobów naturalnego wspomagania organizmu.  Spotkanie poprowadziły; Magdalena Saj oraz Magdalena Bulak.


 

Wyświetleń: 922

Galeria zdjęć

ADRES:

Gminny Ośrodek Kultury w Grabowcu
Rynek 6
22-425 Grabowiec

tel: 84 651 22 38
NIP: 919 000 56 07

E-mail:

E-Doręczenia:

  • AE:PL-95931-22901-WJWBF-26

 

GODZINY PRACY:

poniedziałek: 8:00 - 16:00
wtorek: 8:00 - 16:00
środa: 8:00 - 16:00
czwartek: 8:00 - 16:00
piątek: 8:00 - 16:00
niedziela (pierwsza i trzecia) : 13:00 - 16:00
Izba Pamięci
(w święta i dni ustawowo wolne od pracy nieczynna)

*Studio nagrań dostępne jest w pozostałym czasie po wcześniejszej konsultacji.

*wynajem sali widowiskowej jest możliwy w pozostałym czasie po wcześniejszej konsultacji.

BIP

Materiały umieszczone na stronie posiadają prawa autorskie.
Kopiowanie bez zgody właściciela jest zabronione.