6 kwietnia 2019 roku w studio G-Sound w Grabowcu gościliśmy wokalistów z gminy Sułów oraz Skierbieszów. Przed nami jeszcze gminy: Komarów, Stary Zamość, Miączyn i Grabowiec. W maju rozpoczynają się zdjęcia w plenerze.
Całość realizuje studio G-Sound działające przy Gminnym Ośrodku Kultury. Finał projektu już za kilka tygodni, przedstawimy wówczas dwa teledyski do piosenek promujących 9 gminy z obszaru LGD.
'...Świat dookoła kusi mnie, ale ja tutaj zostać chcę.
Ładna Warszawa, Tokio, Rzym, ziemia zamojska wiedzie prym, nad tym...'