Rozmiar tekstu

HEJ KOLĘDA

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, przygotowaliśmy kilka nagrań w klimacie świątecznym. Studio nagrań zrealizowało kolędę „Lulajże Jezuniu”, którą śpiewa Michalina Konaszczuk.

Orkiestra Dęta Gminnego Ośrodka Kultury przygotowała kolędy: „Cicha Noc”, Dzisiaj w Betlejem, „Mędrcy Świata, Monarchowie”, oraz „Tryumfy Króla Niebieskiego”

Orkiestrze przewodzi Tomasz Mazurek
Na instrumentach zgrali:

  • Antoni Chwała - Saksofon
  • Julia Wachowska - Saksofon
  • Zbigniew Mazurek - Trąbka
  • Szymon Siedlecki - Trąbka
  • Michał Sadowski - Trąbka
  • Kinga Malocha - Trąbka
  • Henryk Cieślak - Baryton
  • Jan Ostrowski - Baryton
  • Dominik Bernat - Tenor
  • Karol Gmitrowicz - Tenor
  • Marcin Wójcicki - Tuba
  • Jakub Drozdowski - Ttuba
  • Jan Dudziej - Perkusja

NAGRANIA:

 

 

 

 

 


Wyświetleń: 1561

Galeria zdjęć

ADRES:

Gminny Ośrodek Kultury w Grabowcu
Rynek 6
22-425 Grabowiec

tel: 84 651 22 38
NIP: 919 000 56 07

E-mail:

E-Doręczenia:

  • AE:PL-95931-22901-WJWBF-26

 

GODZINY PRACY:

poniedziałek: 8:00 - 16:00
wtorek: 8:00 - 16:00
środa: 8:00 - 16:00
czwartek: 8:00 - 16:00
piątek: 8:00 - 16:00
niedziela (pierwsza i trzecia) : 13:00 - 16:00
Izba Pamięci
(w święta i dni ustawowo wolne od pracy nieczynna)

*Studio nagrań dostępne jest w pozostałym czasie po wcześniejszej konsultacji.

*wynajem sali widowiskowej jest możliwy w pozostałym czasie po wcześniejszej konsultacji.

BIP

Materiały umieszczone na stronie posiadają prawa autorskie.
Kopiowanie bez zgody właściciela jest zabronione.