W związku ze zbliżającą się rocznicą odzyskania niepodległości, młodzież uczęszczająca na zajęcia muzyczne w Gminnym Ośrodku Kultury, pod okiem instruktora przygotowała kilka nagrań związanych z rocznicą. Materiały zostały opublikowane 11 listopada 2021 roku. Zapraszamy do obejrzenia!